Partner na pokolenia
Piątek, 17.08.2018r. linia   Język strony: flaga PL flaga EN flaga RU flaga DE
Jotes
Katalog produktów Aktualności
Multimedia

ZOO TECH PARTNER NA POKOLENIA

    Firma Zoo Tech  istnieje od 1995 roku. Założona została przez Urszulę i Błażeja Chmielewskich. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Biskupie gmina Ślesin w województwie wielkopolskim.
Firma działa w branży rolniczej a głównymi jej odbiorcami są hodowcy trzody chlewnej oraz firmy o podobnym profilu działalności. Początkowo firma działała głównie na rynku lokalnym oraz w województwach ościennych. Z biegiem czasu obszar jej działania zwiększał się a obecnie firma działa na terenie całego kraju oraz za granicą (Rosja, Ukraina, Białoruś, Łotwa, Litwa). Oprócz działalności typowo handlowej Zoo Tech oferuje również usługi w postaci transportu oraz montażu i serwisu sprzedawanych urządzeń a także fachowe doradztwo. Ważną gałęzią działalności jest produkcja. Na terenie firmy powstają między innymi kominy wentylacyjne, okna inwentarskie, automaty paszowe, sufit perforowany, budki dla prosiąt. Pozostały oferowany sprzęt sprowadzany jest od dostawców krajowych oraz zagranicznych.
    Klienci indywidualni mogą liczyć na nieodpłatne wizyty handlowców w celu uzyskania niezbędnych informacji. Na podstawie rozmów z klientem możliwe jest wykonanie szkiców technologicznych w programie Auto Cad oraz sporządzenie rzetelnej oferty handlowej. Dla odbiorców hurtowych przygotowano korzystne rabaty.Katalog firmy ZooTech do pobrania